O blogu

Nie wiadomo, czy moda i sztuka dotyczą tej samej rzeczywistości, ale w wielu obszarach z pewnością się przenikają i mówią podobnym językiem. I nie chodzi tu tylko o to, że moda czerpie garściami ze sztuki, że często powraca do korzeni i inspiruje się nurtami malarstwa czy architektury z różnych epok. Najważniejsze jest to, że obie te dziedziny dotykają i usiłują zobrazować choćby fragment zachwycającego, wielowymiarowego Piękna, zmaterializowanego w świecie i w człowieku.

Od lat pasjonuję się modą i zagadnieniami związanymi z psychologią mody i kreowaniem wizerunku. Prowadzenie bloga pozwala mi łączyć moje pasje modowe i dziennikarskie. Spoglądam na modę przez moje własne szkiełko, selekcjonując to, co najciekawsze i najpiękniejsze. Dla mnie będzie ona zawsze częścią sztuki.

Co u mnie znajdziecie? Porady z zakresu stylizacji, najświeższe trendy, wywiady o modzie i z ludźmi mody, opinie na temat stylizacji gwiazd i wiele innych tematów. Takie małe modowe puzzle, przypominające o tym, że moda mówi przede wszystkim językiem Piękna. Zapraszam!