Interesująco i eklektycznie – z cyklu stylizacje gwiazd

Dzisiaj, razem z moim kolegą, stylistą Damianem Sobarnia, dla portalu scianka.pl oceniamy i komentujemy stylizację Patrycji Kazadi.

 
1872-big
1871-big
1869-big

 

Całkiem udana stylizacja. Bardzo ciekawa sukienka – płaszcz, prosta góra z grubszego materiału, a dół rozkloszowany z czarnego futra.Prostotę przełamują beżowe naramienniki. Jest minimalistycznie, ale ciekawie, a w zestawieniu z ostrą fryzurą i egzotyczną urodą Patrycji – ekstrawagancko, niebanalnie i bardzo eklektycznie.

To niełatwa do udźwignięcia kreacja, nie pasuje do każdego, natomiast ona wygląda w niej naprawdę dobrze, spójnie, ten styl pasuje do jej wyrazistej urody i osobowości. Czerń z niewielkimi dodatkami beżu świetnie podkreśla urodę Patrycji. Podobają nam się również duże kolczyki i makijaż.

Czy coś zmieniamy? Rajstopy – na nieprzezroczyste, matowe oraz przede wszystkim buty. W ze-stawieniu z szeroką, futrzana spódnicą delikatne szpilki giną, wyglądają jakby były za małe i nie na tę porę roku. Lepiej pasowałyby tutaj jakieś masywniejsze buty, może czarne, zamszowe kozaki na szpilce? Zrezygnowalibyśmy również z niebieskich paznokci i zastąpilibyśmy je cielistymi lub beżowymi. Stylizacja jest na tyle interesująca w samej formie, że dodatkowe akcenty kolorystyczne nie są tu potrzebne.

Nasza ocena: 8/10 pkt.

 

fot.scianka.pl