Stylizacje gwiazd – Ania Piszczałka

Modelki to jedne z najlepiej ubranych osób w branży modowej i dzisiejszy wizerunek Ani w pełni to potwierdza. Łączenie ze sobą elementów w różnym stylu wymaga sporego wyczucia i łatwo tu o stylizacyjną wpadkę. Tym razem obyło się bez niej.

Elegancję bluzki z kokardą w kolorze śmietankowej bieli podkreśla prosta, skórzana kurtka. Szerokie spodnie i czarne szpilki dodają klasycznej elegancji, ale zgniłozielony odcień to znowu ukłon w stronę ostatnich trendów. Zestaw na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo prosty, a wręcz banalny, ale o ostatecznym efekcie jak zwykle zdecydowały dodatki.

Minimalistyczny i nowoczesny charakter stroju przełamuje fryzura i makijaż w stylu glamour – starannie ułożone fale na włosach, czarna kreska na powiekach i czerwona pomadka. Całość – pomimo elementów z zupełnie różnych stylizacyjnych szuflad – jest harmonijna i zgrana, także pod względem kolorystycznym. Stylizacja podkreśla również znakomicie urodę samej modelki – delikatną, ale jednocześnie charakterystyczną i wyrazistą.

Jedyną rzeczą, która budzi moje zastrzeżenia jest torebka – forma kopertówki czy nowoczesnego puzderka pasuje tu znakomicie, ale jasnoszary kolor wydaje się być dobrany trochę przypadkowo.

Moja ocena: 9/10

 

Zdjęcia pochodzą z portalu ścianka®, działającego pod adresem www.scianka.pl

 

Zapisz

Zapisz